059 20 92 55 vrteczala@vrteczala.si

Dobrodošli v vrtcu Zala

Naš vrtec je okolje kjer se igramo, učimo in rastemo skupaj.

Aktualno

DOSTOP DO VRTCA

Spoštovani starši,

V petek 2. novembra so se začela izvajati gradbena dela na zahodni strani športne dvorane, ki zajemajo parkirna mesta vrtca in cesto proti Mihevku. Od ponedeljka, 5. novembra dalje, bo možen samo peš dostop od glavne ceste proti Lajšam do vhoda v vrtec. Zato starši parkirajte avtomobile na še neurejenih parkiriščih pod zunanjim asfaltiranim igriščem na severni strani šole. Od tam nadaljujete s svojim otrokom peš po pločniku ob igrišču na zahodni strani nasproti stanovanjske hiše Bizjakovih, mimo stanovanjske hiše Ferenčaka do glavnega vhoda v vrtec.
Ravnatelj
Izidor Selak

 

ČAKALNI SEZNAM OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2018/19

Dogodki